APV Hide & Seek 2017

Op zaterdagavond 4 februari 2017 is er weer de APV Hide & Seek. Dit jaar gaan we vooraf bekend maken wie er in de Hide en Seek Teams zitten om warrige situaties (zoals vorig jaar) te voorkomen.

Ben je een Scout of ouder en vind je Hide & Seek helemaal gaaf, doe dan mee met de APV Hide & Seek! Om 18:45 uur verzamelen we met Scouts, Explorers, Stam, Plus Scouts, Leidinggevenden, overige kaderleden (en eventueel ook ouders), zodat wij om 19.00 uur een avondje het betere speur-, hike- en verstop-werk te kunnen beoefenen. Kan jij met je groepje mede-scouts die Explorers wel aan? Of ben je benieuwd of je als leiding nog wel opgewassen bent tegen de kids? Doe dan vooral mee!

Aanmelden via http://apvhs.wolpherenstam.net/home/inschrijving. Doe dit op tijd want de inschrijving sluit op 28 januari 2017. Wil je meer of uitgebreidere informatie, bekijk dan de speluitleg http://apvhs.wolpherenstam.net/home/speluitleg.

Heb je nog vragen, neem dan contact op met de organisatie:

  • Marco van Oort
  • Iris Verlouw

 

 Vacatures

 

 

vacature alert 2

We zoeken enthousiaste vrijwilligers voor diverse functies!

Geïnteresseerd, lees meer  arrow right