Bevers APV zoeken vriendjes

bevers RGB

De Bevers van Scouting A.P.V. in Gorinchem zoeken nieuwe vriendjes om mee te spelen. De Bevers spelen elke zaterdagochtend van 10.00 uur tot 12.00 uur in een fantasiewereld. Er is altijd wat anders te doen. De ene keer spelen de kinderen buiten, de andere keer gaan ze knutselen. Of ze dansen, puzzelen of doen mee aan een quiz. Misschien wordt er wel een mooi verhaal voorgelezen. Wat de leiding ook bedenkt, het is altijd gezellig.

Loop op zaterdagmorgen om 10.00 uur ons clubhuis aan de Sportlaan 4 in Gorinchem binnen en vraag naar Rina of Laura. Iedereen mag vier keer vrijblijvend komen kijken.

Vragen? Neem dan contact op met de leiding.


Enthousiast geworden? Nieuwe leiding is ook welkom. Laat het ons weten.

 

 Vacatures

 

 

vacature alert 2

We zoeken enthousiaste vrijwilligers voor diverse functies!

Geïnteresseerd, lees meer  arrow right