Administratief wonder (bestuur)

 

Wij zoeken een daadkrachtige secretaris voor de beheerstichting!

Vind je leiding geven niets maar een bestuursfunctie wel, de beheerstichting is op zoek naar een secretaris. De secretaris heeft o.a. als taak het verzorgen van de uitnodigingen, maken van de notulen, archiveren van alle documenten en verzorgt de administratieve zaken van het stichtingsbestuur. Samen met het bestuur ben je verantwoordelijk voor alle lopende zaken binnen de groep.

 

 

Wat heeft de organisatie te bieden

Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Ook jij wordt begeleid om deze werkzaamheden uit te voeren, daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden binnen de Scouting Academie.

 

Wat maakt het werk de moeite waard

Natuurlijk een hoop plezier voor jezelf en tevreden jeugd- en kaderleden! Daarnaast een goede ervaring en een nuttige uitbreiding van je netwerk.

 

Wat zoeken wij in jou?

Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger die niet vies is van wat administratie en op zoek is naar een uitdaging waarbij je de mogelijkheid krijgt om bij te dragen aan de ontwikkeling van onze groep? Dan is dit zeker wat voor jou.

Ben jij 21 jaar of ouder en herken je jezelf in deze omschrijving? Neem dan contact met ons op! Voor deze functie is een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) vereist (op onze kosten).

 

Werktijden (dagen/tijden)

Als secretaris kan je je tijd deels zelf indelen omdat je niet vast zit aan een bepaalde avond of middag. Gemiddeld ben je hier 3 avonden per maand mee bezig, en soms wat uren in het weekend. Ook komt het bestuur regelmatig bij elkaar voor overleg.