Ophalen Oud Papier

 

Heb jij nog tijd vrij en zin in een vrijwilligersfunctie die niet al te veel van je vraagt? Dan zoeken we jou om een paar keer per jaar Oud Papier op te halen!

Heb je maar een paar avonden per jaar tijd maar wil je toch graag een steentje bijdragen aan de financiƫn van de groep, kom ons dan helpen met het ophalen van Oud Papier. Dat doen we iedere derde vrijdagavond in de maand en duurt hoogstens een paar uur.

Al vele jaren wordt er door onze vereniging oud papier opgehaald. Dat dit een leuke aanvulling is voor de clubkas zal duidelijk zijn. Vind je het niet erg om een aantal keer per jaar een uur of twee hiermee bezig te zijn, laat dat ons dan weten.

 oud-papier

 

Wat heeft de organisatie te bieden

Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

 

Wat maakt het werk de moeite waard

Een kleine inspanning waarmee je de groep daadwerkelijk helpt een extra centje bij te verdienen en je hebt leuke contacten met onze andere vrijwilligers!

 

Eisen/voorwaarden

Heb je wel vaker een kliko in je handen en ben je op zoek naar een leuke manier om een steentje bij te dragen aan het plezier van een vereniging? Dan is dit zeker wat voor jou. Je moet wel 18 jaar of ouder zijn en bereid zijn eenmalig een korte introductie- en veiligheidscursus van de Gemeente Gorinchem te volgen. Interesse, neem dan contact met ons op!

 

Werktijden (dagen/tijden)

Het ophalen van Oud Papier gebeurt altijd de derde vrijdagavond van de maand, van 18:15 tot 21:00 uur.