Mediagenieke promotor

 

Wij zoeken een enthousiaste social media baas die gedreven is!

Het promoten van de vereniging en Scouting in het algemeen. Je vertegenwoordigd de groep richting de media en beheert de PR materialen. Tevens ontplooi je promotie- en wervingsactiviteiten en dien je als vraagbaak voor pers, leden en geïnteresseerden.

 

 

Wat heeft Scouting jou te bieden?

Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland. Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander.

Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Ook jij wordt begeleid om deze werkzaamheden uit te voeren, daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden binnen de Scouting Academie.


Wat maakt het werk de moeite waard?

De lachende gezichten van de (jeugd)leden!


Wat zoeken wij in jou?

Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger en kan je dit uitdragen, en op zoek naar een uitdaging waarbij je de mogelijkheid krijgt om bij te dragen aan het plezier van onze vereniging? Dan is dit zeker wat voor jou.

Ben jij 21 jaar of ouder en herken je jezelf in deze omschrijving, neem dan contact met ons op!


Werktijden (dagen/tijden)

Als PR coördinator kun je je tijd deels zelf indelen omdat je niet vast zit aan een bepaalde avond of middag. Totaal kost deze functie je ongeveer 4 à 8 uur in de maand.