Ophalen Oud Papier!

 

Dan zoeken we jou om een paar keer per jaar Oud Papier op te halen!

Heb je maar een paar avonden per jaar tijd maar wil je toch graag een steentje bijdragen aan de financiën van de groep, kom ons dan helpen met het ophalen van Oud Papier. Dat doen we iedere derde vrijdagavond in de maand en duurt hoogstens een paar uur.

Al vele jaren wordt er door onze vereniging oud papier opgehaald. Dat dit een leuke aanvulling is voor de clubkas zal duidelijk zijn. Vind je het niet erg om een aantal keer per jaar een uur of twee hiermee bezig te zijn, laat dat ons dan weten.

 oud-papier

 

Wat heeft de organisatie te bieden
Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Wat maakt het werk de moeite waard
Een kleine inspanning waarmee je de groep daadwerkelijk helpt een extra centje bij te verdienen, en je hebt leuke contacten met onze andere vrijwilligers!

Eisen/voorwaarden
Heb je wel vaker een Kliko in je handen en ben de op zoek naar een leuke manier om een steentje bij te dragen aan het plezier van een vereniging? Dan is dit zeker wat voor jou. Je moet wel 18 jaar of ouder zijn en bereid eenmalig een korte introductie- en veiligheidscursus van de Gemeente Gorinchem te volgen. Interesse, neem dan contact met ons op!

Werktijden (dagen/tijden)
Het ophalen van Oud Papier gebeurd altijd de derde vrijdagavond van de maand, van 18:15 tot 21:00. Het is een zeer eenvoudige klus, maar we zitten wel te springen om hulp.

Bijzonderheden
Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland.

 

 

Scouting App

 

De App voor alle Scouts in Nederland. Selecteer in de Scouting App "Scouting APV" en blijf op de hoogte van al het nieuws en de ontwikkelingen!