Avonturier met overzicht? (Leidinggevend)

 

Word dan Explobegeleiding!

Explorers maken hun eigen plannen. Zij bepalen wat ze willen doen en voeren dat uit. Niets is te gek: abseilen, kanovaren, primitief kamperen of gewoon een dagje strand. Maar zij hebben jouw hulp en begeleiding nodig om er een groot succes van te maken. Je draagt hierdoor ook bij aan de ontwikkeling van de jongeren. 

vacature-explobegeleiding

 

Wat heeft Scouting jou te bieden?

Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Je wordt begeleid om deze werkzaamheden uit te voeren, daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden binnen de Scouting Academie.


Wat maakt het werk de moeite waard?

Een hoop plezier voor jezelf en lachende gezichten van jeugdleden!


Wat zoeken wij in jou?

Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger en op zoek naar een uitdaging waarbij je de mogelijkheid krijgt om bij te dragen aan de ontwikkeling van onze jeugdleden? Dan is dit zeker wat voor jou.

Ben jij 21 jaar of ouder en herken je jezelf in deze omschrijving? Neem dan contact met ons op! Voor deze functie is een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) vereist (op onze kosten).


Werktijden (dagen/tijden)

De Explorers komen op vrijdagavond van 19.15 tot 22.15 uur bij elkaar. Buiten deze tijden komt het leidingteam bij elkaar om programma’s voor te bereiden en een paar keer per jaar is er overleg met alle andere vrijwilligers van de groep.


Bijzonderheden

Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland.

 

 

Scouting App

 

De App voor alle Scouts in Nederland. Selecteer in de Scouting App "Scouting APV" en blijf op de hoogte van al het nieuws en de ontwikkelingen!