Ambassadeur? (Vertegenwoordiger ouders)

 

Dan zoeken we jou om onze leden te vertegenwoordigen!

Binnen de vereniging worden de jeugdleden vertegenwoordigd door ouders of vertegenwoordigers van de jeugdleden. Jeugdleden en ouders/vertegenwoordigers kunnen hun vragen of suggesties bij deze ambassadeurs kwijt, of via deze mensen ter spraken brengen in de algemene ledenvergadering.

vacature-vertegenwoordiger

Wat heeft de organisatie te bieden
Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Je wordt begeleid om deze werkzaamheden uit te voeren, daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden binnen de Scouting Academie.

Wat maakt het werk de moeite waard
Een hoop plezier voor jezelf, leren luisteren en netwerken en leuke contacten met ouders en leden!

Eisen/voorwaarden
Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger en op zoek naar een uitdaging waarbij je de mogelijkheid krijgt om bij te dragen aan het plezier van een vereniging? Dan is dit zeker wat voor jou. Ben jij 18 jaar of ouder en herken je jezelf in deze omschrijving, neem dan contact met ons op!

Werktijden (dagen/tijden)
Als vertegenwoordiger kan je je tijd deels zelf indelen omdat je niet vast zit aan een bepaalde avond of middag. Gemiddeld ben je hier 1 avond per maand mee bezig, en soms wat uren in het weekend. Ook komt het bestuur regelmatig bij elkaar voor overleg.

Bijzonderheden
Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland.

 

 

Scouting App

 

De App voor alle Scouts in Nederland. Selecteer in de Scouting App "Scouting APV" en blijf op de hoogte van al het nieuws en de ontwikkelingen!