Acterende avonturier? (Leidinggevend)

 

Dan zoeken we jou voor onze jongste leden!

Het begeleiden van kinderen van 5 tot en met 7 jaar. Zij worden bij Scouting Bevers genoemd. Bij de Bevers ligt de nadruk op het spelen in de natuur. Ze doen samen met andere kinderen leuke spelletjes in een veilige omgeving, zo leren ze spelenderwijs samen te werken onder jouw deskundige leiding. De Bevers gebruiken hierbij vooral hun fantasie. Je draagt dus ook bij aan de ontwikkeling van de kinderen.

Bevers

Wat heeft de organisatie te bieden
Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Je wordt begeleid om deze werkzaamheden uit te voeren, daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden binnen de Scouting Academie.

Wat maakt het werk de moeite waard
Een hoop plezier voor jezelf en lachende gezichten van jeugdleden!

Eisen/voorwaarden
Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger en op zoek naar een uitdaging waarbij je de mogelijkheid krijgt om bij te dragen aan de ontwikkeling van onze jeugdleden? Dan is dit zeker wat voor jou. Ben jij 17 jaar of ouder en herken je jezelf in deze omschrijving, neem dan contact met ons op! Voor deze functie is een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) vereist (op onze kosten).

Werktijden (dagen/tijden)
De Bevers spelen met elkaar op zaterdagmorgen van 10 tot 12 uur. Buiten deze tijden komt het leidingteam bij elkaar om programma’s voor te bereiden en een paar keer per jaar is er overleg met alle andere vrijwilligers van de groep.

Bijzonderheden
Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland.

 

 

Scouting App

 

De App voor alle Scouts in Nederland. Selecteer in de Scouting App "Scouting APV" en blijf op de hoogte van al het nieuws en de ontwikkelingen!