Actieve ontdekker? (Leidinggevend)

 

Dan zoeken we jou voor onze avontuurlijke leden!

Het begeleiden van kinderen van 10 tot en met 12 jaar. Zij worden bij Scouting Junior Scouts genoemd. Bij de Junior Scouts ligt de nadruk op het zoeken van avontuur. Ze zijn op zoek naar spannende activiteiten maar vinden het ook leuk om iets te knopen of een speurtocht te lopen. De Junior Scouts gaan ieder jaar op weekend- en zomerkamp en doen graag actieve spelen. Zo leren ze ontdekken onder jouw deskundige leiding. Je draagt dus ook bij aan de ontwikkeling van de kinderen.

Junior Scouts

 

Wat heeft de organisatie te bieden
Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Je wordt begeleid om deze werkzaamheden uit te voeren, daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden binnen de Scouting Academie.

Wat maakt het werk de moeite waard
Een hoop plezier voor jezelf en lachende gezichten van jeugdleden!

Eisen/voorwaarden
Ben jij een enthousiaste en daadkrachtige vrijwilliger en op zoek naar een uitdaging waarbij je de mogelijkheid krijgt om bij te dragen aan de ontwikkeling van onze jeugdleden? Dan is dit zeker wat voor jou. Ben jij 18 jaar of ouder en herken je jezelf in deze omschrijving, neem dan contact met ons op! Voor deze functie is een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) vereist (op onze kosten).

Werktijden (dagen/tijden)
De Junior Scouts spelen met elkaar op zaterdagmiddag van 14.30 tot 16.30 uur. Buiten deze tijden komt het leidingteam bij elkaar om programma’s voor te bereiden en een paar keer per jaar is er overleg met alle andere vrijwilligers van de groep.

Bijzonderheden
Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland.

 

 

Scouting App

 

De App voor alle Scouts in Nederland. Selecteer in de Scouting App "Scouting APV" en blijf op de hoogte van al het nieuws en de ontwikkelingen!