Handyman!

 

Dan zoeken we jou om een klus bij ons op te pakken!

Het clubgebouw en het terrein heeft onderhoud nodig. Ben je handig en vindt je het leuk om zo nu en dan eens lekker de handen uit de mouwen te steken dan is dit zeker wat voor jou. Leeftijd en vakmanschap doet er niet toe, je hulp wel. Als je je hiervoor aanmeld word je vanzelf gebeld als we met een klus zitten waar we extra hulp bij kunnen gebruiken.

Het klussen doe je niet alleen, maandelijks zijn er klusavonden en één keer per jaar is er een klusweekend met de hele groep.

Denk bij klussen aan onderhoud van het gebouw zoals verven of allerlei bouw en verbouw activiteiten. Eenmaal aangemeld ben je tot niets verplicht, maar we weten dan wel wie we kunnen benaderen. 

zijaanzicht

Wat heeft de organisatie te bieden
Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen de kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.

Wat maakt het werk de moeite waard
Een hoop plezier voor jezelf, zorgen voor een mooi onderkomen, lekker klussen en leuke contacten met onze andere vrijwilligers!

Eisen/voorwaarden
Ben jij handig en op zoek naar een leuke manier om een steentje bij te dragen aan het plezier van een vereniging? Dan is dit zeker wat voor jou. Leeftijd doet er niet toe en herken je jezelf in deze omschrijving, neem dan contact met ons op!

Werktijden (dagen/tijden)
Als klussenman kan je je tijd deels zelf indelen omdat je niet vast zit aan een bepaalde avond of middag. Gemiddeld ben je hier 1 avond per maand mee bezig, en soms wat uren in het weekend.

Bijzonderheden
Scouting Nederland is de grootste jeugd- en jongerenorganisatie van Nederland.

 

 

Scouting App

 

De App voor alle Scouts in Nederland. Selecteer in de Scouting App "Scouting APV" en blijf op de hoogte van al het nieuws en de ontwikkelingen!